Oferta

Sesja Noworodkowa (do ukończenia 14 dnia życia)
Sesja Noworodkowa (do ukończenia 14 dnia życia)
Będąc matką doskonale rozumiem, że narodziny dziecka to absolutnie przełomowy moment w życiu każdego z nas. Pomimo tego, że mamy sporo czasu na przygotowanie się do niego - zawsze stanowi on wielką niespodziankę. Aby utrwalić na zawsze tę piękną, lecz jakże ulotną chwilę, warto pomyśleć wcześniej o sesji zdjęciowej Maluszka. Dzięki temu zawsze będziemy mogli wrócić do tych wspaniałych, niepowtarzalnych emocji, jakie towarzyszyły nam w tym wyjątkowym czasie.
  Pakiet Standard (10 zdjęć) - 500 zł
 • 2-3 stylizacje
 • 10 ujęć na płycie CD
 • 10 wydruków w formacie 15x20
 • czas trwania sesji: 3-4 godziny (z karmieniem, przewijaniem i tuleniem maluszka)
 • zdjęcia maluszka + portrety rodzinne
 • dodatkowe zdjęcia z sesji 40 zł/szt.

Pakiet "Młodzi Rodzice" - 750 zł (płatność z góry, za obie sesje) Okres oczekiwania na dziecko jest jednym z najważniejszych w życiu każdego człowieka, który decyduje się założyć rodzinę. Doskonale rozumiem specyfikę tego czasu, dlatego też proponuję Państwu sesję zdjęciową, która pozwoli zatrzymać i uwiecznić te niepowtarzalne przeżycia i emocje. W jej zakres wchodzi sesja ciążowa (10 zdjęć) oraz sesja noworodkowa (10 zdjęć wykonanych w pierwszych dwóch tygodnia życia Maleństwa). Efektem sesji jest 20 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce, przygotowanych na płycie CD + 20 odbitek w formacie 15x20, zapakowanych w ozdobnym pudełeczku.

UWAGA: Płytka nie zawiera reszty zdjęć z sesji, które nie zostały poddane obróbce!

  Wskazówki:
 1. Optymalny termin sesji brzuszkowej to 7. i 8. miesiąc ciąży. Planując go warto wziąć pod uwagę wielkość brzuszka oraz fakt, na ile pozwala on na swobodne poruszanie się i satysfakcjonujące uczestniczenie w sesji. Dobre samopoczucie i komfort przyszłej Mamy są tutaj najważniejsze.
 2. Do sesji ciążowej najlepiej przygotować kilka zestawów ubrań (zarówno eleganckie, jak i codzienne). Doskonale sprawdzają się wszelkie rozpinane sweterki opadające na ramiona i koszule. W celu wyeksponowania brzuszka można zabrać T-shirt (najlepiej bez nadruków i wzorów) i/lub koszulkę nocną, body czy też bieliznę (wersja dla odważnych ;)). Najważniejsze jest to by czuć się komfortowo. Do dyspozycji Klientek jest również kilka sukienek.
 3. Warto zabrać ze sobą detale, które chciałabyś mieć na zdjęciach z brzuszkiem np. małe buciki, które będą należały do maluszka, śmieszne skarpetki, zdjęcia z USG, itp.
 4. Do zdjęć rodzinnych warto pomyśleć o przynajmniej jednym spójnym wizerunku, komplecie ubioru, który będzie współgrał kolorystycznie i stylistycznie. Nie musicie wygądać identycznie. Fajnie, jeżeli w Waszych strojach występują jakieś akcenty kolorystyczne, które sprawiają, że wszystko tworzy spójną całość. Uważać należy ze wzorami. Często zbyt mocno dominują na zdjęciach i odwracają uwagę od Waszych twarzy, tak więc z umiarem ;) Fajnie sprawdza się również prostota: np. białe/ czarne t-shirty, jasne koszule bez wzorów i nadruków).
 5. W studio panują domowe warunki, więc warto również zabrać ze sobą kapcie, aby czuć się komfortowo :) 
 6. W przypadku sesji noworodkowej należy zabrać ze sobą:
  • jedzenie,
  • pieluszki,
  • chusteczki,
  • smoczek (o ile jest stosowany),
  • dwa kocyki, w które można owinąć Maluszka (drugi zapasowy - na wypadek różnych niespodzianek ;))
  • proste białe body bez nadruków
  Resztę przygotowuję ja, oferując Państwu ciekawe rekwizyty.
 7. Jako że sesje noworodkowe potrafią trwać do 4h warto zabrać ze sobą coś do jedzenia i picia.
 8. Jeżeli po sesji noworodkowej planujecie powrót do pracy czy też innych działań to polecam zabrać minimum dwa zestawy ubrań....tak na wszelki wypadek ;)

+ wskazówki z punktu „Sesja portretowa”

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia do 10 dni roboczych

Fotografia Dziecięca/Niemowlęca (od 3/4 m-ca życia)
Fotografia Dziecięca/Niemowlęca
Fotografia dziecięca/niemowlęca to wyjątkowa dziedzina sztuki fotograficznej, bowiem dziecko zajmuje szczególne miejsce w sercu każdego rodzica. Dlatego też proponuję Państwu profesjonalną sesję, przeprowadzoną w miłej, rodzinnej atmosferze, komfortowej zarówno dla Maluszka, jak i dla Państwa. Jeżeli Państwa pociecha ma jakieś szczególne zainteresowania – koniecznie mnie o tym poinformujcie, abyśmy wspólnie mogli wymyślić coś wyjątkowego. Do każdej sesji przygotowuję się bardzo starannie, tak aby każdy maluszek miał cudowną pamiątkę, do której później wracać będzie cała rodzina.
  Mini: 5 zdjęć – 200 zł
 • 5 ujęć na płycie CD
 • 5 wydruków w formacie 15x20
 • czas trwania sesji: max. 1 godzina
 • zdjęcia samego dziecka, bez portretów rodzinnych
 • dodatkowe zdjęcia z sesji 30 zł/szt.
  Standard: 10 zdjęć – 300 zł
 • 10 ujęć na płycie CD
 • 10 wydruków w formacie 15x20
 • czas trwania sesji: max. 1,5 godziny
 • zdjęcia dziecka + 2-3 portrety rodzinne
 • dodatkowe zdjęcia z sesji 30 zł/szt.

W przypadku dojazdu należy doliczyć koszt transportu.

UWAGA: Płytka nie zawiera reszty zdjęć z sesji, które nie zostały poddane obróbce!

  Wskazówki:
 1. Warto zabrać na sesję własne dodatki, ulubioną zabawkę, maskotkę itp., które pozwolą zainteresować dziecko i wykonać ciekawe ujęcia.
 2. W przypadku sesji niemowlęcej należy zabrać ze sobą jedzenie, pieluszki, chusteczki i smoczek. Resztę przygotowuję ja, oferując Państwu ciekawe rekwizyty.
 3. Jeżeli ominęła Was sesja noworodkowa to najlepszym okresem do wykonania pierwszej sesji będzie 3-4 miesiąc życia Waszego Maleństwa. W tym okresie Dziecko leży na pleckach jak i na brzuszku, stabilnie podnosi główkę, co pozwala nam na uchwycenie różnorodnych kadrów.
 4. Dla starszego dziecka warto przygotować dwa zestawy ubrań (np. jeden elegancki, drugi luźniejszy).
 5. W studio panują domowe warunki, więc warto również zabrać ze sobą kapcie, aby czuć się komfortowo :) 
Sesja z okazji ROCZKU

Pierwsze urodzinki to szczególny czas w życiu każdego Maluszka. Jeżeli marzy Ci sie jakaś sesja tematyczna to napisz do mnie, może uda nam się wyczarować coś wyjątkowego, tylko dla Twojego Malucha. Możemy wykonać zdjęcia typu "Cake Smash" z tortem urodzinowym lub w wersji light z babeczkami ;) fajnie sprawdzają się sesje z owocami, np. cytrynkami, pomarańczami czy też arbuzami.

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia do 10 dni roboczych

Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Portret to specyficzna forma sztuki, której na przestrzeni wieków towarzyszyły rozmaite koncepcje artystyczne. W mojej opinii kwintesencją fotografii portretowej jest ukazanie charakteru człowieka oraz tkwiącego w nim uroku. Do wydobycia wewnętrznych cech fotografowanej osoby niezbędne są otwartość i wrażliwość na drugiego człowieka, których nauczyłam się na studiach psychologicznych oraz podczas doświadczania codziennych relacji z ludźmi.
Portret CLASSIC/ GLAMOUR (klasyczny portret studyjny) lub sesja BUDUAROWA/ AKT
Sesja buduarowa ma na celu uwiecznić Twoje piękno w szlachetnej, eleganckiej oprawie. Można ją wykonać w wytwornym hotelu, domowym zaciszu czy też w studiu fotograficznym. Koronkowa bielizna, gorsety, pończochy, szpilki, uwodzicielskie pozy i tajemnicze spojrzenia
- to kwintesencja tego typu zdjęć ;) Wszystko po to by wzbudzić u swojego mężczyzny zachwyt, ale i po to by samej czerpać z tego doświadczenia jak najwięcej satysfakcji. Sesja tego typu stanowi świetną okazję by założyć coś niecodziennego, coś na co nie miałaś kiedyś odwagi. Warto pamiętać o biżuterii, która dopnie całą stylizację, odpowiednim obuwiu czy też nakryciu głowy. 
Akt to przedstawienie ciała ludzkiego w sztuce i jest jednym z najważniejszych tematów w malarstwie czy też fotografii. Tutaj skupiamy się na naszej cielesności, ukazywaniu poszczególnych partii ciała w wyrafinowany sposób.
 • 10 ujęć na płycie CD
 • 10 wydruków w formacie 15x20
 • czas trwania sesji: około 1,5 h
 • dodatkowe zdjęcia z sesji 40 zł/sz
 • w cenie: makijaż wykonany przez Sylwię Szulc oraz fryzura przygotowywana przez Martynę Rodacką.
KOSZT: 700 zł

WILD & FREE 
Sesja przeznaczona dla zbuntowanych ;) tu nie trzeba makijażu, fryzury, mnóstwa ciuszków...masz być tylko Ty, taka jaka jesteś...najlepszym miejscem do tego typu sesji jest plener (może taniec na boso, o wschodzie słońca, po skompanej rosą trawie) albo zacisze Twojego własnego domu, w którym czujesz sie najbezpieczniej i najbardziej komfortowo.
 • 10 ujęć na płycie CD
 • 10 wydruków w formacie 15x20
 • czas trwania sesji: około 1h
 • dodatkowe zdjęcia z sesji 30 zł/sz
 • usługi dodatkowe: makijaż wykonany przez Sylwię Szulc (100 zł) oraz fryzura przygotowywana przez Martynę Rodacką (100 zł). 

KOSZT: 400 zł

Portret BIZNES
Pakiet przeznaczony dla przedsiębiorców, właścicieli firm, którzy ze względu na rosnącą potrzebę dbałości o własny wizerunek potrzebują fotografii na stronę firmową, czy też portale społecznościowe.
 • 3 ujęcia wysłane drogą elektroniczną
KOSZT: 150 zł
  Wskazówki:
 1. Włosy należy umyć bezpośrednio przed sesją zdjęciową i nie powinno się w nie wcierać zbyt dużej ilości kosmetyków do stylizacji, które mogłyby zanadto je obciążyć.
 2. Warto zadbać o dłonie i paznokcie, żeby uniknąć problemu z ujęciami, ukazującymi zbliżenia dłoni.
 3. Kąpieli słonecznych nie powinno się zażywać na kilka dni przed sesją, gdyż mogłoby to zaowocować niechcianymi poparzeniami i zaczerwienieniem skóry.
 4. Przed sesją dobrze jest porządnie się wyspać i wypocząć, aby uniknąć efektu podkrążonych i zaczerwienionych oczu.
 5. Sesje typu portret CLASSIC/GLAMOUR/BUDUAR/AKT powinny być poprzedzone profesjonalnym makijażem oraz wykonaniem odpowiedniej fryzury, które podkreślą naszą kobiecość.
 6. Jaki ubiór się sprawdza? Przede wszystkim prostota, stonowane kolory, które nie przyćmią naszej twarzy. Brak nadruków na ubiorze. Ładnie prezentują się sukienki/bluzki koronkowe, cekinowe, z dużymi wycięciami (przód/plecy). Mogą się również przydać: marynarki, eleganckie koszule, zwiewne sukienki, oversizowe sweterki/narzutki. Jeżeli masz swój własny, wyjątkowy styl, to też nie bój się go zaprezentować. Napisz, opowiedz mi o tym, wspólnie coś wymyślimy. Te zdjęcia mają przede wszystkim obrazować CIEBIE i to, jaka jesteś. Ja tylko podpowiadam, co może dobrze wyglądać, nie znam każdej z Was, więc o wszystkim warto porozmawiać ;)
 7. W studio panują domowe warunki, więc warto również zabrać ze sobą kapcie, aby czuć się komfortowo :) 

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia do 10 dni roboczych. W przypadku dojazdu należy doliczyć koszt transportu.

Fotografia Rodzinna/Ciążowa
Fotografia Rodzinna/Ciążowa
W czasach galopującego postępu, zwiększającego się nieustannie pędu życia i cyfryzacji obejmującej coraz szersze przestrzenie naszej rzeczywistości, często zapominamy o tym, jak istotną rzeczą jest album rodzinny. Sesja rodzinna to kontynuacja pięknej tradycji połączona z oryginalnym podejściem i wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Sesja dedykowana jest rodzicom wraz z ich pociechami oraz innymi członkami rodziny.
  Mini: 5 zdjęć - 250 zł
 • 5 ujęć na płycie CD
 • 5 wydruków w formacie 15x20
 • czas trwania sesji: max. 1 godzina
 • dodatkowe zdjęcia z sesji 30 zł/szt.
  Standard: 10 zdjęć - 370 zł
 • 10 ujęć na płycie CD
 • 10 wydruków w formacie 15x20
 • czas trwania sesji: max. 1,5 godziny
 • dodatkowe zdjęcia z sesji 30 zł/szt.

W przypadku dojazdu należy doliczyć koszt transportu.

UWAGA: Płytka nie zawiera reszty zdjęć z sesji, które nie zostały poddane obróbce!

  Wskazówki:
 1. Optymalny termin sesji brzuszkowej to 7 i 8 miesiąc ciąży. Planując go warto wziąć pod uwagę wielkość brzuszka oraz fakt, na ile pozwala on na swobodne poruszanie się i satysfakcjonujące uczestniczenie w sesji. Dobre samopoczucie i komfort przyszłej Mamy są tutaj najważniejsze.
 2. Do sesji ciążowej najlepiej przygotować kilka zestawów ubrań (zarówno eleganckie, jak i codzienne). Doskonale sprawdzają się wszelkie rozpinane sweterki opadające na ramiona i koszule. W celu wyeksponowania brzuszka można zabrać T-shirt (najlepiej bez nadruków i wzorów) i/lub koszulkę nocną, body czy też bieliznę (wersja dla odważnych ;)). Najważniejsze jest to by czuć się komfortowo. Do dyspozycji Klientek jest również kilka sukienek.
 3. Warto zabrać ze sobą detale, które chciałabyś mieć na zdjęciach z brzuszkiem np. małe buciki, które będą należały do maluszka, śmieszne skarpetki, zdjęcia z USG, itp.
 4. Przygotowując się do sesji rodzinnej warto pomyśleć o przynajmniej jednym spójnym wizerunku, komplecie ubioru, który będzie współgrał kolorystycznie i stylistycznie. Nie musicie wygądać identycznie. Fajnie, jeżeli w Waszych strojach występują jakieś akcenty kolorystyczne, które sprawiają, że wszystko tworzy spójną całość. Uważać należy ze wzorami. Często zbyt mocno dominują na zdjęciach i odwracają uwagę od Waszych twarzy, tak więc z umiarem ;)
 5. W studio panują domowe warunki, więc warto również zabrać ze sobą kapcie, aby czuć się komfortowo :) 

+ wskazówki z punktu „Sesja portretowa”

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia do 10 dni roboczych

Fotografia Partnerska
Fotografia Partnerska
Pierwsza miłość, fascynacja, gorące uczucie pomiędzy dwojgiem ludzi, którzy są dla siebie nawzajem całym światem. Ten euforyczny czas, jak wszystkie piękne chwile w życiu, zdaje się nieskończony, mija zaś znacznie szybciej, niż byśmy sobie tego życzyli. Proponuję Państwu uwiecznienie tych wspaniałych momentów w sesji partnerskiej/narzeczeńskiej.
  Mini: 5 zdjęć - 230 zł
 • 5 ujęć na płycie CD
 • 5 wydruków w formacie 15x20
 • czas trwania sesji: około 30-40 min.
 • dodatkowe zdjęcia z sesji 30 zł/szt.
Standard: 10 zdjęć - 330 zł
 • 10 ujęć na płycie CD
 • 10 wydruków w formacie 15x20
 • czas trwania sesji: 1h
 • dodatkowe zdjęcia z sesji: 30 zł

Pakiet LOVE STORY
To Wasza historia opowiedziana zdjęciami. Ta sesja ma za zadanie pokazać kim jesteście, co kochacie i co do siebie czujecie :)
Pakiet zawiera około 25-30 zdjęć, które tworzą spójną całość. 
 • około 30 ujęć na płycie CD
 • wydruki w formacie 15x20
 • czas trwania sesji: około 1,5h
Koszt: 800 zł
  Fotografie powstałe podczas sesji narzeczeńskiej/ partnerskiej mogą posłużyć między innymi do:
 • albumów, przygotowanych jako prezenty dla rodziny;
 • przygotowania slideshow, prezentowanego podczas przyjęcia weselnego;
 • udekorowania sali weselnej.

W przypadku dojazdu należy doliczyć koszt transportu.

UWAGA: Płytka nie zawiera reszty zdjęć z sesji, które nie zostały poddane obróbce!

  Wskazówki:
 1. Zastanówcie się co chcielibyście pokazać na zdjęciach. Może Wasze wspólne zainteresowania lub miejsce Waszej pierwszej randki/spotkania. Takie indywidualne urozmaicenia sprawiają, że sesja nabiera charakteru i oddaje Wasze wnętrza, stanowiąc wspaniałą pamiątkę.

+ wskazówki z punktu „Sesja portretowa”

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia do 10 dni roboczych

Fotografia Okolicznościowa
Fotografia Okolicznościowa
Zadaniem sesji okolicznościowych jest uwiecznienie ważnych ceremonii i momentów istotnych dla Państwa lub Państwa bliskich, takich jak: chrzest (kościół 1 h + zdjęcia z uroczystości 3h), I komunia święta (kościół 1,5 h+ zdjęcia z uroczystości 3h), urodziny, itp.


Efektem sesji reportażowej jest minimum 100 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce, przygotowanych na płycie CD + piękny, tradycyjny album (25x25 cm) wypełniony 50 odbitkami w formacie 10x15.
Czas pracy: 4h
Koszt: 800 zł

W przypadku dojazdu należy doliczyć koszt transportu.

UWAGA: Płytka nie zawiera reszty zdjęć z sesji, które nie zostały poddane obróbce!

Możliwość indywidualnego dopasowania oferty do Państwa potrzeb.

Fotografia Ślubna
Fotografia Ślubna
Ceremonia zaślubin to kolejna z tych krótkich, unikatowych chwil, które zapadają w pamięci na całe życie. Dlatego właśnie niezwykle ważną kwestią, towarzyszącą tej uroczystości, jest wybór odpowiedniego fotografa. Dołożę wszelkich starań, aby wykonane przeze mnie zdjęcia były nietuzinkowe i stanowiły zapis Państwa uczuć na kartach pamiątkowego albumu. Sesja dedykowana jest wszystkim parom, które w niedługim czasie mają zamiar wziąć ślub (zarówno cywilny, jak i kościelny).

REPORTAŻ FOTOGRAFICZNY
- minimum 400 zdjęć poddanych obróbce (w pełnej rozdzielczości zapisanych na pendrivie); 
- 13 godzin pracy fotografa
- galeria internetowa ze wszystkimi zdjęciami (zabezpieczona hasłem, przez 2 miesiące)
- sesja plenerowa tego samego dnia
- piękny album tradycyjny (format 33x33 cm/ 20 kart) wypełniony 50 odbitkami w formacie 13x18 lub fotoalbum na twardych kartach (format - 30x30 cm/ ilość rozkładówek: 10)
- dojazd w dniu ślubu w cenie (do 50 km)
Koszt: 2900 zł

USŁUGI DODATKOWE
- sesja plenerowa innego dnia (do 4 godzin/ 60 zdjęć): 600 zł
(regularna cena - 900 zł/ dla osób, które nie wykupiły reportażu ślubnego)
- plener za granicą, np. Islandia, Hiszpania, Norwegia, itp. 1500 zł (regularna cena - 2500 zł/ dla osób, które nie wykupiły reportażu ślubnego)
- sesja narzeczeńska: 500
(regularna cena - 800 zł/ dla osób, które nie wykupiły reportażu ślubnego)
- fotoalbum na twardych kartach (format - 30x30 cm/ ilość rozkładówek: 25): 500
- album tradycyjny (format 33x33 cm/ 20 kart) z wklejonymi 50 odbitkami 13x18 cm: 250 zł

UWAGA: Pendrive nie zawiera reszty zdjęć z reportażu/ sesji, które nie zostały poddane obróbce!
Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia: do 60 dni roboczych (3 miesiące).

Fotografia dla firm
Fotografia dla firm
Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, których celem jest zapewnienie sobie wysokiej jakości fotografii, związanej z prowadzoną działalnością, proponuję Państwu szeroki zakres usług:
- fotografia zakładu pracy oraz związanych z nim prac;
- fotografia wizerunkowa;
- fotografia eventowa obejmująca: konferencje, koncerty, bankiety, imprezy firmowe, imprezy sportowe;

Wycena: indywidualna (zależna od poświęconego czasu oraz ilości zdjęć).

Portret BIZNES (zdjęcia wizerunkowe)
Pakiet przeznaczony dla przedsiębiorców, właścicieli firm, którzy ze względu na rosnącą potrzebę dbałości o własny wizerunek potrzebują fotografii na strone firmową, czy też portale społecznościowe.

 • 3 ujęcia wysłane drogą elektroniczną
 • KOSZT: 150 zł

W przypadku dojazdu należy doliczyć koszt transportu.

Czas realizacji – ustalany indywidualnie.

Copyright © 2019 Justyna Prabucka. All rights reserved | Site by: Computer Help
Polityka prywatności